• Oferujemy więcej niż

    agencja copywritingowa

    Nasz zespół tworzą utalentowani specjaliści w takich dziedzinach, jak branded journalism, copywriting, scenopisarstwo, PR i tłumaczenia specjalistyczne. Odiseo to nie tylko kreatywność, ale przede wszystkim wiedza, na której można polegać. Tworzymy skuteczną komunikację, która wspiera każdy obszar Twojego biznesu.

    Pomagamy zmieniać idee w

    realny sukces

    David Ogilvy powiedział kiedyś, że jeśli reklama nie sprzedaje produktu, to nie jest kreatywna. Efektywna reklama to połączenie talentu, wiedzy i znajomości grupy docelowej. Dzięki tym umiejętnościom sprawiamy, że marka zyskuje nowe oblicze i wartość dla klienta.

Tłumaczenia

Trafny przekaz w wielu językach

Współpracujemy z copywriterami biegle posługującymi się językami obcymi, tłumaczami i proofreaderami, którzy dzięki ogromnej sprawności językowej potrafią trafnie oddać przekaz. Od 2014 r. realizujemy m.in. tłumaczenia magazynów specjalistycznych przeznaczonych dla architektów wydawanych przez polskie biuro niemieckiej firmy ACO.

 

Specjalizujemy się w tłumaczeniu tekstów o charakterze marketingowym i prosprzedażowym. W pełni zachowujemy sens i styl, tak aby przetłumaczone treści były jak najbardziej spójne z pierwowzorem i nie straciły marketingowego charakteru.

logo odiseo