• Oferujemy więcej niż

  agencja copywritingowa

  Nasz zespół tworzą utalentowani specjaliści w takich dziedzinach, jak branded journalism, copywriting, scenopisarstwo, PR i tłumaczenia specjalistyczne. Odiseo to nie tylko kreatywność, ale przede wszystkim wiedza, na której można polegać. Tworzymy skuteczną komunikację, która wspiera każdy obszar Twojego biznesu.

  Pomagamy zmieniać idee w

  realny sukces

  David Ogilvy powiedział kiedyś, że jeśli reklama nie sprzedaje produktu, to nie jest kreatywna. Efektywna reklama to połączenie talentu, wiedzy i znajomości grupy docelowej. Dzięki tym umiejętnościom sprawiamy, że marka zyskuje nowe oblicze i wartość dla klienta.

E-booki

Inspirująca strona biznesu

Tworzymy publikacje, które inspirują, edukują i motywują. Przygotowujemy artykuły, magazyny, broszury i raporty kierowane do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup odbiorców: inwestorów, specjalistów, klientów biznesowych i konsumentów. 

 

Znajomość rynku wydawniczego, czerpanie inspiracji z najlepszych światowych wzorów, umiejętności techniczne i współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin pozwalają nam tworzyć publikacje przełamujące schematy i budujące wizerunek lidera w branży. 

 

Podejmujemy się zarówno tematów specjalistycznych, jak i lifestyle'owych oraz poradnikowych. Łączymy umiejętności językowe ze świeżym spojrzeniem, aby tworzyć treści nie tylko merytoryczne i wartościowe, ale również napisane pięknym stylem.

 

Redagujemy:

 • magazyny internetowe
 • katalogi 
 • e-booki

logo odiseo