• Oferujemy więcej niż

    agencja copywritingowa

    Nasz zespół tworzą utalentowani specjaliści w takich dziedzinach, jak branded journalism, copywriting, scenopisarstwo, PR i tłumaczenia specjalistyczne. Odiseo to nie tylko kreatywność, ale przede wszystkim wiedza, na której można polegać. Tworzymy skuteczną komunikację, która wspiera każdy obszar Twojego biznesu.

    Pomagamy zmieniać idee w

    realny sukces

    David Ogilvy powiedział kiedyś, że jeśli reklama nie sprzedaje produktu, to nie jest kreatywna. Efektywna reklama to połączenie talentu, wiedzy i znajomości grupy docelowej. Dzięki tym umiejętnościom sprawiamy, że marka zyskuje nowe oblicze i wartość dla klienta.

Usługi

 

Nasze zaangażowanie w realizowane projekty zaowocowało współpracą z takimi markami jak Millennium Bank, OVH, IKEA, Getin Noble Bank, Multikino, Irena Eris, jak również z wieloma międzynarodowymi angencjami reklamowymi.

 

Listę aktualnych klientów i rekomendacje możesz przeczytać na LinkedIn.

Brief

Rozpoczynamy od rozpoznania charakteru marki. Poznajemy potrzeby konsumentów i problemy z jakimi się stykają. Identyfikujemy kluczowe korzyści i wartości, jakie marka chce przekazać. Poszukujemy unikalnych cech dających przewagę nad konkurencją. Tworzymy wytyczne, określamy w jaki sposób powinna być prowadzona komunikacja.

Kreacja

Za pomocą stylu i tonu komunikacji kreujemy świat marki. Staramy się, by nasze treści inspirowały i wnosiły nową wartość do świata odbiorców, czytelników, konsumentów.

Publikacja

Dostarczone przez nas treści zawsze są gotowe do publikacji i bezbłędne. Na bieżąco obserwujemy efekty po publikacji i udoskonalamy je. 

 

logo odiseo