• Oferujemy więcej niż

    agencja copywritingowa

    Nasz zespół tworzą utalentowani specjaliści w takich dziedzinach, jak branded journalism, copywriting, scenopisarstwo, PR i tłumaczenia specjalistyczne. Odiseo to nie tylko kreatywność, ale przede wszystkim wiedza, na której można polegać. Tworzymy skuteczną komunikację, która wspiera każdy obszar Twojego biznesu.

    Pomagamy zmieniać idee w

    realny sukces

    David Ogilvy powiedział kiedyś, że jeśli reklama nie sprzedaje produktu, to nie jest kreatywna. Efektywna reklama to połączenie talentu, wiedzy i znajomości grupy docelowej. Dzięki tym umiejętnościom sprawiamy, że marka zyskuje nowe oblicze i wartość dla klienta.

Usługi

 

 

Zawsze staramy się, by nasze projekty stanowiły autentyczną wartość dla marki i w niebanalny sposób odpowiadały na potrzeby klientów. Współpraca z nami oznacza: doskonałe treści, dostarczone na czas, zgodne z wszystkimi wytycznymi oraz przyjazną atmosferę współpracy. Naszym celem jest osiągnięcie doskonałego rezultatu w możliwie krótkim czasie. Takie podejście zagwarantowało nam udaną współpracę z takimi markami jak IKEA, Getin Noble Bank, Multikino, Irena Eris, jak również wieloma polskimi firmami z sektora MŚP i międzynarodowymi angencjami reklamowymi.

Listę aktualnych klientów i rekomendacje możesz przeczytać na LinkedIn.

Brief

Pracujemy z naszymi klientami na podstawie specjalnie zaprojektowanego briefu. Pozwala on sprecyzować cele, styl i ton głosu komunikacji. Dzięki temu możemy trafnie dotrzeć do odbiorców. Rozpoczynamy od rozpoznania charakteru marki. Poznajemy potrzeby konsumentów i problemy z jakimi się stykają. Identyfikujemy kluczowe korzyści i wartości marki.  Poszukujemy unikalnych cech marki dających przewagę nad konkurencją. Tworzymy wytyczne, określamy w jaki sposób powinna być prowadzona komunikacja.

Kreacja

Przygotowujemy wstępny zarys treści, które w pełny, unikalny i atrakcyjny sposób oddadzą idee zgodnie z briefem. Staramy się, by nasze treści inspirowały i wnosiły nową wartość do świata odbiorców, czytelników, konsumentów, były lepsze od treści dostępnych do tej pory. Za pomocą stylu i tonu komunikacji pragniemy w pełni oddać głos marki. 

Publikacja

Dostarczone przez nas treści zawsze są w pełni gotowe do publikacji i bezbłędne. Na bieżąco obserwujemy efekty po publikacji i w przypadku w dalszej współpracy udoskonalamy kolejne treści. 

 

 

logo odiseo