• Oferujemy więcej niż

    agencja copywritingowa

    Nasz zespół tworzą utalentowani specjaliści w takich dziedzinach, jak branded journalism, copywriting, scenopisarstwo, PR i tłumaczenia specjalistyczne. Odiseo to nie tylko kreatywność, ale przede wszystkim wiedza, na której można polegać. Tworzymy skuteczną komunikację, która wspiera każdy obszar Twojego biznesu.

    Pomagamy zmieniać idee w

    realny sukces

    David Ogilvy powiedział kiedyś, że jeśli reklama nie sprzedaje produktu, to nie jest kreatywna. Efektywna reklama to połączenie talentu, wiedzy i znajomości grupy docelowej. Dzięki tym umiejętnościom sprawiamy, że marka zyskuje nowe oblicze i wartość dla klienta.

Copywriting

Copywriting (3)

Facebook, Google+, LinkedIn, Twitter, Instagram a może Pinterest? W których serwisach społecznościowych powinieneś utworzyć profil? Prezentujemy zalety i wady każdego z nich oraz podpowiadamy, jak wybrać ten, która przyniesie najwięcej pożytku Twojej firmie.

Dziś słów kilka w temacie prowadzenia fanpage'a na facebooku. Jeśli chcemy, aby profil w serwisie społecznościowym był naszą wizytówką, budował pozytywny wizerunek i przekładał się na jakieś konkretne cele, jak np. wzrost sprzedaży, powinniśmy zadanie jego prowadzenia powierzyć copywriterowi. Nasz własny, choćby utalentowany pracownik nie zapewni tak kompleksowej obsługi, dającej komfort i poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy, jak profesjonalny copywriter lub agencja social media, które zawodowo prowadzą fanpage'e na facebooku.

poniedziałek, 15 grudzień 2014 19:40

Brief – od niego zaczyna się każdy dobry projekt

Dobry brief prawie zawsze skutkuje dobrym efektem już na samym początku współpracy. Brief pomaga też szybko i sprawnie wprowadzić agencję w projekt. Im więcej informacji copywriter otrzyma na początku, tym lepiej zrozumie oczekiwania i tym lepsze propozycje przygotuje. Oto kilka wskazówek, jak stworzyć brief, który poprowadzi copywritera wprost do celu.

logo odiseo